Na PODJEZD

2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015


Datum
Název akce
Město
Čas
Poznámka
Út
11. 4.
Velikonoční trhy

Zlín - náměstí

16 - 17:00

Akce kvůli nepřízni počasí ZRUŠENA!!!

So
22. 4.

Banjo Jamboree
• předkolo

Nový Jičín
19:00
... předkolo jsme vyhráli...
Ne
30. 4.
Multižánrové setkání
Zlín - náměstí
12:00

Po
1. 5.
1. máj
Zlín - zámek
11:00
Dále hrají: Telegraf, Drive, Gympleři
Po
1. 5.
Čepkov KD
(u nového Kauflandu)
Zlín
14:00

Karburátor Blues, Odpolední Směna,
F Dur Band

So
6. 5.
Podjezd uvádí:
Country Team (SK)
Zlín - Šopa
20:00


Čt
11. 5.
Stará pekárna
+ Svaťa Kotas Band
Brno
20:00

12. 5.
Hotel Ogar
Pozlovice
20:00

Ne
21. 5.
náměstí
Zlín
19:00

St
24. 5.
Hvězdárna
Zlín
19:00

26. 5.
Drink folk fest
Kamínka
u Roštína (KM)
18:00

So
27. 5.
Puckovo Kopýtko
Černá voda
celý den
PODJEZD Revival - překvapení Kopýtka
2. 6.
Dobrofest 2006
Trnava (SK)
22:30

Út
13. 6.
Náměstí
Olomouc
17:00

16. 6.
Soukromá akce
Hranice n. Mor.
19:00

So
17. 6.
VLW - Festival
Zlín - Malenovice
14:00
Odpolední směna, Tokyo, Neřež
St
21. 6.
Hrádeček
Fryšták
16:00

So
24. 6.
Banjojamboree
Čáslav
11:00

Ne
25. 6.
Beseda
Otrokovice
15:00
Dále: Odpolední směna, Vrkoč, Karburátor blues
Ne
25. 6.
Podjezd uvádí:
Ron Rigsby
(banjo - USA) & hosté
Zlín - Šopa
20:00


Po
26. 6.
Rudolf Jelínek
Kamínka (Km)
20:00
Firemní akce
So
22. 7.
Kroměřížský slunovrat
Kroměříž
17:00

So
22. 7.
Břestecký Pinkl
Břestek
u Buchlovic
20:00

St
26. 7.
Uherské Hradiště
Uherské Hradiště
20:00

So
29. 7.
Bělecký Mlýn
Prostějov
14:00

So
29. 7.
VII. Janohraní 2006
Janohrad (Bv)
18:00

So
5. 8.
Starý dobrý western
Bystřička (Vs)
13:00
Podjezd Revival
18. 8.
Nedachlebice
Nedachlebice
20:00

25. 8.
Trnkobraní
Vizovice
19:30

So
26. 8.
Festival na přehradě
Plumlov
19:00

So
9. 9.
Hecfest
Ranč Rovná
19:00

22. 9.
BG fest
Prostějov
19:00

29. 9.

Podjezd uvádí:
Vodopád (SK)

Zlín - Šopa
20:00
15 let Zelenáčovy šopy
20. 10.
Soukromá firemní akce
Otrokovice
17:00

So
21. 10.
Podjezd uvádí:
Minaret a Taverna
Zlín - Šopa
od 19:00

Čt
26. 10.
Podjezd uvádí:
Trio Pacora
Zlín - Šopa
20:00

So
18. 11.
Countrybál
Brezno (SK)
20:00

St
6. 12.
Podjezd uvádí:
Jiří Plocek
& Jitka Šuranská
Zlín - Šopa
20:00

So
9. 12.
Countrybál
KD Čepkov
20:00
host: Tři muži ve člunu
Cimbálovka a Bartošák
Dreams Country
15. 12.
Hvězdárna
• vánoční koncert
Zlín
19:00